راهنمای انتخاب کولر مدرسه
کولرهای مدرسه را می‌توان در مکان‌های مختلفی در مدرسه به کار برد. هر کدام از انواع مختلف این کولرها دارای ویژگی‌ها و مزیت‌های خاص خود هستند. باید دقت کنید که در هنگام انتخاب کولر مدرسه، کولری را که انتخاب می‌کنید، مناسب با شرایط و ویژگی‌های مدرسه شما باشد و نیازمندی‌های سرمایشی آن را به خوبی تامین کند. در ادامه‌ی مطلب به بررسی انواع کولرها که در مدرسه‌ها مورد استفاده قرار می گیرند، پرداخته می‌شود.

کولرهای دیواری
کولرهای دیواری یکی از روش‌های سرمایش مقرون به صرفه در مدرسه‌ها و محیط‌های آموزشی به شمار می‌آیند. کولرهای دیواری، همان‌طور که از اسم‌شان پیدا است، بر روی دیوار نصب می‌شوند. این کولرها را در ارتفاع بالاتری نسبت به سطح زمین نصب می‌کنند. 

اگر برای سرمایش مدرسه‌ی خود کولر دیواری را انتخاب می‌کنید، مهم است آن را در نقطه‌ای از  کلاس نصب کنید که بیشترین میزان جریان هوا را تولید کند. باید در نظر بگیرید که دانش‌آموزان به مدت طولانی در یک نقطه از کلاس درس می‌نشینند. بنابراین باید اطمینان حاصل شود که نقاطی از کلاس که لازم است، به خوبی خنک شوند.

توصیه می‌شود برای کلاس‌ها و اتاق‌هایی که بزرگ‌تر هستند، به جای استفاده از یک کولر قوی، از دو کولر با قدرت معمولی استفاده کرد. این امر باعث می‌شود که هوا در کلاس جریان پیدا کرده و محیط دمای مطبوع‌تری پیدا کند.

کولر دیواری

کولرهای سقفی مدرسه
کولرهای سقفی به عنوان بهترین کولرهای مدرسه‌ها و دانشگاه‌ها به شمار می‌آیند.  قیمت کولرهای سقفی در مقایسه با کولرهای دیواری بالاتر است. در مقابل، یکی از مزیت‌های کولرهای سقفی این است که به صورت پنهان نصب می‌شوند و جلوه‌ی زیبایی به دکوراسیون محیط می‌دهند. تنها، پنل کولر سقفی قابل مشاهده است. بهترین کولرهای سقفی این قابلیت را دارند که جریان هوا را در چهار جهت در کلاس درس توزیع کنند.

به یاد داشته باشید که برای استفاده از کولرهای سقفی، ساختمان شما باید دارای سقف کاذب باشد. اگر ساختمان شما دارای این ویژگی نیست، بهتر است که از کولرهای دیواری یا کولرهای زیر سقفی استفاده کنید.

کولرهای زیر سقفی
کولرهای زیر سقفی برای اتاق‌های بزرگ و سالن‌های طویل مانند سالن‌های مطالعه و کافه تریاها مناسب هستند. این کولرها جریان هوای پر قدرتی ایجاد می‌کنند. کولرهای زیر سقفی بسیار قدرتمندتر از کولرهای دیواری هستند. بنابراین استفاده از یک کولر زیر سقفی برابر با استفاده از چندین کولر دیواری است. این امر موجب کاهش هزینه‌های سرمایشی و نصب کولرهای متعدد می‌شود.

کولرهای زیر سقفی به علت قدرت بالایی که دارند برای کلاس‌های درس کوچک مناسب نیستند. بنابراین، برای کلاس‌هایی که مساحت کوچکی دارند بهتر است از کولرهای دیگری استفاده کنید. اگر می‌خواهید راندمان سرمایشی کولرهای زیر سقفی را بالا ببرید، باید آن را در مکان مناسب نصب کنید. نصب کولر در نقطه‌ی مناسب امکان توزیع جریان خنک هوا را در سرتاسر اتاق فراهم کرده و راندمان سرمایشی کولر را بالا می‌برد.


گروه تاسیساتی یزد تهویه در نظر دارد جهت  رفاه حال مشتریان از خدمات  و کارشناسی رایگان و  مشاوره ی رایگان شما را بهره مند سازد 
  مشاور :09175956588  پناهی     
  آدرس:شعبه1-چهارراه هوابرد به سمت چهارراه سرباز,بعد از ساختمان بهزیستی,ساختمان نبش کوچه, طبقه 2 واحد 4
     شعبه2-بلوار صنایع,بعد از شهرک آرین به سمت گلستان,روبه رو شیمی گیاه بعد از کوچه 28 دکتر حسابی نبش کوچه 28/1

کولرهای ,سقفی ,کولر ,استفاده ,دیواری ,جریان ,کولرهای سقفی ,کولرهای دیواری ,استفاده کنید ,راندمان سرمایشی ,بهترین کولرهای منبع

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

خرید اینترنتی ناودون لباس نوزادی طراحی سایت و آموزش انسان / Ensan رضا افضلی واگویه هایم powergamer پایگاه سلامت دانش آموزی لارستان